Menu
Your Cart

Hakkımızda

Yeni bir enerji ve heyecanla kurulan Bey Teknoloji, ithalat, yurtiçi dağıtım ve teknik destek hizmetleri konularında 30 yılı aşkın deneyime sahip kurucuları sayesinde hizmet verdiği konularda derin tecrübeye sahiptir.

Denizcilik ve marina bakım hizmetleri konusunda yüksek güvenirlilik

Şirketin kuruluş amacı denizcilik konusunda yenilikçi ürünleri amatör bir ruh, ancak profesyonel bir anlayışla ülkemiz kullanıcılarına ulaştırmaktır. Özenle seçilmiş ve konularında Dünya genelinde açık ara başarı yakalamış ürünler ithal edilmektedir. Bunun yanı sıra marina alanlarında bulunan her türlü elektronik donanım için teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sağlanmakta, çeşitli markaların yetkili servis hizmetleri verilmektedir. Ürün tedariki, teknik hizmetler ve danışmanlık konularında süreklilik, güvenirlilik ve ulaşılabilir fiyat Bey Teknoloji standartlarını oluşturmaktadır.

Bey Teknoloji geniş ürün çeşitliliği, hızlı ve etkin servis desteği, stok güvencesi ve özel isteklere çabuk cevap verebilme gibi aranılan niteliklere sahiptir. Firma satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle tercih edilen tedarikçi firma olmayı hedeflemektedir.

Fotoğraf ve outdoor konusunda uzman personel

Bey Teknoloji uzun yıllarını dürbün, skop, teleskop ve fotoğraf ürünleri dağıtımı üzerine çalışmış bir ekip tarafından kurulmuştur. Bu nedenle Bey Teknoloji, yıllarını sektöre vermiş ortak ve çalışanları sayesinde hizmet verdiği konularda derin tecrübeye sahiptir.

İşte bu tecrübe sayesinde Bey Teknoloji kısa süre içinde outdoor optik ve fotoğraf konusunda aranan markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak temsilcisi bulunduğu ürünleri ülkemiz kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Ürün tedariki konusunda süreklilik, güvenirlilik ve ulaşılabilir fiyat Bey Teknoloji'nin vazgeçilmez öncelikleridir.

Geniş ürün çeşitliliği, stok güvencesi ve özel taleplere tam uygun ürünlerin seçilerek kullanıcılara kalite - fiyat optimizasyonu bakımından en verimli ürünlerin ulaştırılması gibi son kullanıcıların aradığı firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tümü konusunda Dünya ölçeğinde söz sahibi firmaların temsilciliğini yürüten firmamız, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle tercih edilen tedarikçi firma olmayı hedeflemektedir.